مجموعه سیوا پروفیل در اراک با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و صنعتی توانسته است بازار ایران و بسیاری تولید کننده پروفیل آلومینیوم از کشورهای همسایه را از آن خود نماید. طراحی اصولی  مطابق با استانداردهای جهانی منجر شده است که این محصول علاوه برکیفیت عالی در عین حال مقرون به صرفه نیز باشد. مجموعه سیوا پروفیل  به عنوان یک تامین کننده واقعی صفر تا صد تیغه های کرکره آلومینیومی شناخته شده است. این مزایا به ما کمک میکند تا سفارشات مشتریان عزیزمان  را باسرعت و با دقت بیشتر پردازش و در کوتاهترین زمان ممکن ارسال کنیم.
کارخانه تولید پروفیل این مجتمع انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی را  به صورت انبوه و انحصار مشتری در کاربردهای صنعتی و تجاری، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید میکند.مجتمع صنعتی آلوم تکنیک با بیش از ١٧ سال سابقه درخشان در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی و صنعتی و همچنین ارائه کننده ی طیف گسترده ای از خدمات در حیطه ی طراحی و ساخت قالب اکستروژن آلومینیوم توانسته است بازار ایران و بسیاری تولید کننده پروفیل آلومینیوم از کشورهای همسایه را از آن خود نماید. طراحی اصولی  مطابق با استانداردهای جهانی منجر شده است که این محصول علاوه برکیفیت عالی در عین حال مقرون به صرفه نیز باشد. مجتمع صنعتی آلوم تکنیک به عنوان یک تامین کننده واقعی صفر تا صد پروفیل های آلومینیومی شناخته شده است. این مزایا به ما کمک میکند تا سفارشات مشتریان عزیزمان  را باسرعت و با دقت بیشتر پردازش و در کوتاهترین زمان ممکن ارسال کنیم.
کارخانه تولید پروفیل این مجتمع انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی را  به صورت انبوه و انحصار مشتری در کاربردهای صنعتی و تجاری، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید میکند.